KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229314
nr 1622 9314
Oidentifierad konstnär. Signerad Michel T, pojke. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 87x92
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:21:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor